Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Franciscus Johannes "Frans" Megens (1901-1970)

Persoonlijke gegevens Franciscus Johannes "Frans" Megens 

  • Roepnaam is Frans.
  • Hij is geboren op 22 maart 1901 in Oss.
    Kind Franciscus Johannes Megens
    Geboortedatum 22-03-1901
    Vader Antoon Megens
    Moeder Johanna van Houtum
    Gebeurtenis Geboorte
    Datum 22-03-1901
    Documenttype BS Geboorte
    Erfgoedinstelling Brabants Historisch Informatie Centrum
    Plaats instelling 's-Hertogenbosch
    Collectiegebied Noord-Brabant
    Archief 50
    Registratienummer 6057
    Aktenummer 66
    Registratiedatum 23-03-1901
    Akteplaats Oss
    Collectie Bron: boek, Deel: 6057, Periode: 1901
    Boek Geboorteregister Oss 1901
  • Hij is overleden op 1 december 1970, hij was toen 69 jaar oud.
    Naam Geboren OverledenLeeftijdPartner
    Franciscus Johannes (Frans) Megens22-03-190101-12-197069Alberigs
    Maria Elisabeth Hubertina Alberigs04-09-190604-06-199487Megens

    Begraafplaats:Begraafplaats Meerssen - Gem. Meerssen, Pastoor Nicolaas Creftenstraat, Meerssen
    Graf id-nummer:1776752
    Begraafplaatsnr.:2708
    (Plaats)aanduiding:22-041
    Coördinaten:50,8868838; 5,7502001
  • Hij is begraven in Meerssen.
  • Een kind van Antoon Megens en Johanna van Houtum
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 november 2025.

Gezin van Franciscus Johannes "Frans" Megens

Hij is getrouwd met Maria Elisabeth Hubertina Alberigs.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Johannes "Frans" Megens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Johannes "Frans" Megens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Johannes Megens

Antoon Megens
1870-1935

Franciscus Johannes Megens
1901-1970



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 maart 1901 lag tussen -1,3 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (58%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
      • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
      • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • De temperatuur op 1 december 1970 lag tussen 6,8 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 11,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Oprichting van de Zuid-Afrikaanse voetbalclub Kaizer Chiefs.
      • 25 april » Benoeming van Paul Schruers tot hulpbisschop van Hasselt.
      • 6 mei » Feyenoord legt als eerste Nederlandse voetbalclub beslag op de Europa Cup I. In het San Siro-stadion in Milaan wint de Rotterdamse club in de finale met 2-1 van Celtic door doelpunten van verdediger Rinus Israël en de Zweedse aanvaller Ove Kindvall.
      • 1 november » Oprichting van de Priesterbroederschap Sint Pius X van traditionalistische priesters door aartsbisschop Marcel Lefebvre in het Bisdom Fribourg in Zwitserland.
      • 4 december » Bezoeken van Paus Paulus VI aan Hongkong en Ceylon.
      • 7 december » Bondskanselier Willy Brandt en president Józef Cyrankiewicz ondertekenen het West-Duits-Pools normalisatieverdrag.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Megens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Megens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Megens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Megens (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I8000.php : benaderd 27 februari 2026), "Franciscus Johannes "Frans" Megens (1901-1970)".