Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Jacoba van der Kammen (1900-)

Persoonlijke gegevens Jacoba van der Kammen 

  • Zij is geboren op 12 november 1900 in Kerkdriel (Maasdriel).
    Kind Jakoba van der Kammen
    Geslacht Vrouw
    Vader Leonardus van der Kammen
    Beroep -mandenmaker
    Leeftijd 28
    Moeder Geertruida Schimmel
    Beroep zonder beroep
    Gebeurtenis Geboorte
    Datum 12-11-1900
    Gebeurtenisplaats Kerkdriel (Maasdriel)
    Documenttype BS Geboorte
    Erfgoedinstelling Gelders Archief
    Plaats instelling Arnhem
    Collectiegebied Gelderland
    Archief 0207
    Registratienummer 5466
    Aktenummer 110
    Registratiedatum 13-11-1900
    Akteplaats Kerkdriel (Maasdriel)
    Collectie Driel
  • Een kind van Leonardus van der Kammen en Geertruida Schimmel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 januari 2019.

Gezin van Jacoba van der Kammen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba van der Kammen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba van der Kammen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba van der Kammen

Jacoba van der Kammen
1900-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 november 1900 lag rond de 3,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
      • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
      • 30 maart » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalbond ("Asociación Uruguaya de Fútbol")
      • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
      • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
      • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Kammen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I7675.php : benaderd 26 februari 2026), "Jacoba van der Kammen (1900-)".