Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Cornelis Van Zundert (1913-1997)

Persoonlijke gegevens Cornelis Van Zundert 

  • Hij is geboren op 13 april 1913 in Princenhage.
    Kind Cornelis van Zundert
    Geboortedatum 13-04-1913
    Geboorteplaats Princenhage
    Geslacht Man
    Vader Johannes van Zundert
    Moeder Maria Heeren
    Gebeurtenis Geboorte
    Datum 13-04-1913
    Gebeurtenisplaats Princenhage
    Documenttype BS Geboorte
    Erfgoedinstelling Stadsarchief Breda
    Collectiegebied Noord-Brabant
    Aktenummer 111
    Registratiedatum 14-04-1913
    Akteplaats Princenhage
    Collectie Archiefnaam: Archief ambtenaar van de Burgerlijke Stand Princenhage, Bron: boek, Periode: 1913
    Boek Geboorteregister 1913
    Opmerking
  • Hij is overleden op 20 mei 1997 in Breda, hij was toen 84 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 januari 2019.

Gezin van Cornelis Van Zundert

Hij is getrouwd met Woutera Anna Rubbens.

Zij zijn getrouwd op 30 juni 1938 te Teteringen, hij was toen 25 jaar oud.

Bruidegom Cornelis van Zundert
Bruid Woutera Anna Rubbens
Vader van de bruidegom Johannes van Zundert
Moeder van de bruidegom Maria Heeren
Vader van de bruid Nicolaas Rubbens
Moeder van de bruid Woutera Kornelia Maria van der Kammen
Gebeurtenis Huwelijk
Datum 30-06-1938
Gebeurtenisplaats Teteringen
Documenttype BS Huwelijk
Erfgoedinstelling Stadsarchief Breda
Collectiegebied Noord-Brabant
Aktenummer 006
Registratiedatum 30-06-1938
Akteplaats Teteringen
Collectie Archiefnaam: Archief ambtenaar van de Burgerlijke Stand Teteringen, Bron: boek, Periode: 1938
Boek Huwelijksregister 1938
Bruid gescheiden van Adrianus Joannes Joseph Maria Janse.

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Van Zundert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Van Zundert

Cornelis Van Zundert
1913-1997

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 april 1913 lag tussen -4,4 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
  • De temperatuur op 30 juni 1938 lag tussen 9,8 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
    • 21 augustus » De Duitse atleet Karl Hein scherpt in Osnabrück het wereldrecord kogelslingeren aan tot 58,24 meter.
    • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
    • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
    • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
    • 30 oktober » Het hoorspel War of the Worlds van H.G. Wells, gemaakt door Orson Welles, wordt uitgezonden op de radio in Verenigde Staten; onder de luisteraars ontstaat paniek.
  • De temperatuur op 20 mei 1997 lag tussen 11,0 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 3,6 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Soedanese rebellen veroveren opnieuw drie belangrijke garnizoensplaatsen: Al-Kali, Daimonsour en Shali al-Fil, alle in de oostelijke Blauwe Nijl-regio.
    • 15 januari » Philips sluit zijn Belgische winkelketen Super Club vanwege te hoge verliezen bij de winkels voor cd's, video's en computersoftware. Dat kost 540 werknemers hun baan.
    • 8 februari » Ontslag van de Belg Henri Lemaître als nuntius in Nederland en benoeming van de Italiaan Angelo Acerbi tot zijn opvolger.
    • 31 maart » Wielrenster Leontien van Moorsel pakt na drie jaar de draad weer op met winst in het criterium van Breezand.
    • 21 mei » FC Schalke 04 wint de UEFA Cup. In de tweede finalewedstrijd in Milaan zegeviert de Duitse voetbalclub na strafschoppen (4-1) ten koste van de Italiaanse thuisclub Internazionale.
    • 6 augustus » Hugo Banzer, die in 1971 als legergeneraal de macht greep in Bolivia, wordt via de democratische weg geïnstalleerd als president.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Zundert


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I7624.php : benaderd 27 februari 2026), "Cornelis Van Zundert (1913-1997)".