Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Hendricus Henraat (1913-1960)

Persoonlijke gegevens Hendricus Henraat 

  • Hij is geboren op 8 april 1913 in Raamsdonkveer.
  • Beroep: Schipper.Bron 1
  • Woonachtig:
  • Hij is overleden op 7 juli 1960 in Breda, hij was toen 47 jaar oud.Bron 2
    Overledene Hendricus Henraat
    Geslacht Man
    Vader Johannes Henraat
    Moeder Johanna Cornelia van Biezen
    Relatie Halena de Smet
    Gebeurtenis Overlijden
    Datum 07-07-1960
    Gebeurtenisplaats Breda
    Documenttype BS Overlijden
    Erfgoedinstelling Brabants Historisch Informatie Centrum
    Plaats instelling 's-Hertogenbosch
    Collectiegebied Noord-Brabant
    Archief 1298
    Registratienummer 3433
    Aktenummer 653
    Registratiedatum 08-07-1960
    Akteplaats Breda
    Collectie Bron: boek, Deel: 3433, Periode: 1960
    Boek Overlijdensregister Breda 1960
  • Een kind van Johannes Henraat en Johanna Cornelia van Biezen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 januari 2020.

Gezin van Hendricus Henraat

Hij is getrouwd met Helena de Smet.

Zij zijn getrouwd op 23 februari 1935 te Gorinchem, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Johan Henraat  1939-2000
  4. (Niet openbaar)


Notities over Hendricus Henraat

Henraat, Cornelia PolydoraGorinchem, 07-11-201584vrouwSchmidt, Charles Louis Theodorus
Geboren 1931 Dochter van?? Voor hun huwelijk geboren?

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendricus Henraat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendricus Henraat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendricus Henraat


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Persoonskaart
    2. https://www.leijsenakkers.nl/graf-zoeken/

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1913 lag tussen 0,5 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
      • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.
      • 21 december » In de New York World verschijnt de eerste kruiswoordpuzzel. Hij is bedacht door Arthur Wynne.
    • De temperatuur op 23 februari 1935 lag tussen 0,2 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
      • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
      • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
      • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
      • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
    • De temperatuur op 7 juli 1960 lag tussen 13,0 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 7,6 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (28%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Oprichting van de Togolese voetbalbond.
      • 23 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.00,2.
      • 27 april » Togo wordt een onafhankelijke republiek met Sylvanus Olympio als eerste president en premier.
      • 1 mei » Gary Powers wordt, vliegend in een U-2, boven de Sovjet-Unie neergeschoten.
      • 4 september » Real Madrid wint de eerste editie van de wereldbeker voetbal door het Uruguayaanse CA Peñarol over twee wedstrijden te verslaan.
      • 25 november » In opdracht van dictator Trujillo worden 3 van de verzetsstrijders van de zusters Mirabal vermoord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Henraat

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Henraat.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Henraat.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Henraat (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I6808.php : benaderd 25 februari 2026), "Hendricus Henraat (1913-1960)".