Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Wilhelmus "Wim" Henraat (1916-1992)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus "Wim" Henraat 

  • Roepnaam is Wim.
  • Hij is geboren op 10 december 1916 in Helmond.
    KindWilhelmus Henraat
    Datum geboorte10-12-1916
    GeslachtMan
    PlaatsHelmond
    VaderFrancis Henraat
    MoederLouwieza Toemen
    BronGeboorteregister Helmond 1916
    Toegangsnr.550
    Inv.nr.1439
    Aktenummer591
    Akte datum11-12-1916
  • Hij is overleden op 26 januari 1992 in Helmond, hij was toen 75 jaar oud.
  • Een kind van Francis Henraat en Loewieza Toemen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 maart 2021.

Gezin van Wilhelmus "Wim" Henraat

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 21 oktober 1943 te Helmond, hij was toen 26 jaar oud.

Bruidegom Wilhelmus Henraat
Geboorteplaats Helmond
Leeftijd 26
Bruid Gordina Antonia Maria Verhagen
Geboorteplaats Helmond
Leeftijd 23
Vader van de bruidegom Francis Henraat
Moeder van de bruidegom Louwieza Toemen
Vader van de bruid Marinus Johannes Josephus Verhagen
Moeder van de bruid Wilhelmina Johanna Arnoldina van Hoof
Gebeurtenis Huwelijk
Datum 21-10-1943
Gebeurtenisplaats Helmond
Documenttype BS Huwelijk
Erfgoedinstelling Regionaal Archief Eindhoven
Collectiegebied Noord-Brabant
Archief 11004
Registratienummer 1977
Pagina 217
Registratiedatum 21-10-1943
Akteplaats Helmond
Collectie Registers van huwelijksakten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus "Wim" Henraat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus "Wim" Henraat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Henraat

Wilhelmus Henraat
1916-1992

1943
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 december 1916 lag tussen -0,3 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
      • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
      • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
    • De temperatuur op 21 oktober 1943 lag tussen 9,4 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 9,3 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 13 april » De nazi's treffen massagraven aan van duizenden Poolse officieren, vermoord door de NKVD in 1940, bij Katyn.
      • 24 mei » Admiraal Karl Dönitz laat de onderzeebootoorlog in de Noord-Atlantische Oceaan afbreken wegens de hoge eigen verliezen.
      • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.
      • 17 augustus » Conferentie van Quebec begint.
      • 14 oktober » In het vernietigingskamp Sobibór komen de gevangenen in opstand.
      • 18 oktober » De schrijver A.M. de Jong wordt door Nederlandse SS'ers vermoord, een van de zgn. Silbertanne-acties.
    • De temperatuur op 26 januari 1992 lag tussen -1,7 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 7 april » De federale Joegoslavische luchtmacht komt voor het eerst in actie tijdens de zich snel uitbreidende burgeroorlog in Bosnië-Herzegovina.
      • 23 juli » Bij rellen in Blackburn, Burnley en Huddersfield vallen ten minste twaalf gewonden.
      • 31 juli » Kieren Perkins scherpt bij de Olympische Spelen in Barcelona zijn eigen wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 14.43,48. Het oude record (14.48,40) stond sinds 5 april op naam van de Australische zwemmer.
      • 29 oktober » Op meerdere plaatsen in Angola gaat de voormalige verzetsbeweging UNITA in de aanval, waarmee de hervatting van de burgeroorlog in Angola een feit is, aldus volgers.
      • 31 oktober » RTL plus verandert zijn naam in RTL Television, kortweg RTL.
      • 7 december » Militante hindoes verwoesten in India een 16e-eeuwse moskee; het daaropvolgende geweld kost meer dan 1100 mensen het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Henraat

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Henraat.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Henraat.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Henraat (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I6580.php : benaderd 25 februari 2026), "Wilhelmus "Wim" Henraat (1916-1992)".