Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Lambertus Johannes van der Horst (1874-1910)

Persoonlijke gegevens Lambertus Johannes van der Horst 

  • Hij is geboren op 17 september 1874 in Helmond.
    KindLambertus Johannes van der Horst
    Datum geboorte17-09-1874
    GeslachtMan
    PlaatsHelmond
    VaderLambert van der Horst
    MoederMaria Francina van Eemeren
    BronGeboorteregister Helmond 1874
    Toegangsnr.50
    Inv.nr.3534
    Aktenummer186
    Akte datum18-09-1874
  • Beroep: Nagelmaker, opperman.
  • Hij is overleden op 13 mei 1910 in Helmond, hij was toen 35 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 juli 2023.

Gezin van Lambertus Johannes van der Horst

Hij is getrouwd met Johanna Maria Henraat.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1903 te Helmond, hij was toen 28 jaar oud.

BruidegomLambertus Johannes van der Horst
Leeftijd28
GeboorteplaatsHelmond
Vader bruidegomLambert van der Horst
Moeder bruidegomMaria Francina van Eemeren
BruidJohanna Maria Henraat
Leeftijd28
GeboorteplaatsHelmond
Vader bruidWillem Henraat
Moeder bruidJohanna Maria van Ettro
Datum huwelijk04-02-1903
PlaatsHelmond
BronHuwelijksregister Helmond 1903
Toegangsnr.550
Inv.nr.1453
Aktenummer10

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Johannes van der Horst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 september 1874 lag rond de 13,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
    • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
    • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
    • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
    • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.
  • De temperatuur op 13 mei 1910 lag tussen 3,9 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Horst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I6516.php : benaderd 9 januari 2026), "Lambertus Johannes van der Horst (1874-1910)".