Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Gerrit Visser (1906-)

Persoonlijke gegevens Gerrit Visser 

  • Hij is geboren op 25 augustus 1906 in Oosterhout.
  • Beroep: harmonicaspeler.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 januari 2020.

Gezin van Gerrit Visser

Hij is getrouwd met Johanna Maria Antonia Henraath.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1926 te Eindhoven, hij was toen 19 jaar oud.

BruidegomGerrit Visser
Leeftijd19
GeboorteplaatsOosterhout
Geboortedatum25-08-1906
Vader bruidegomGradus Visser
Moeder bruidegomGrada Janssen
BruidJohanna Maria Antonia Henraath
Leeftijd16
GeboorteplaatsBreda
Geboortedatum29-07-1909
Vader bruidAntonius Godefridus Henraath
Moeder bruidJohanna Wolters
Datum huwelijk11-02-1926
PlaatsEindhoven
BronHuwelijksregister Eindhoven 1926
Toegangsnr.550
Inv.nr.893
Aktenummer48

Kind(eren):

  1. Visser  -< 1991

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Visser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Visser

Gerrit Visser
1906-????

1926
Visser
-< 1991

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 augustus 1906 lag tussen 14,2 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 8,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
  • De temperatuur op 11 februari 1926 lag tussen -1,3 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 0,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
    • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    • 31 mei » Oprichting van het Nationaal park Kruger in Zuid-Afrika.
    • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
    • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1901 » Kjeld Abell, Deens schrijver († 1961)
  • 1902 » Stefan Wolpe, Amerikaans componist († 1972)
  • 1903 » Árpád Élő, Hongaars natuurkundige en schaker († 1992)
  • 1905 » Leo Turksma, Nederlands bokser († 1987)
  • 1906 » Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond († 1980)
  • 1910 » Wim Povel, Nederlands cineast en schrijver († 2001)

Over de familienaam Visser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visser (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I6497.php : benaderd 9 januari 2026), "Gerrit Visser (1906-)".