Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Johannes Hendrikus Hummelink (1887-1963)

Persoonlijke gegevens Johannes Hendrikus Hummelink 

  • Hij is geboren op 9 juni 1887 in Zieuwent (Lichtenvoorde).
    Kind Johannes Hendrikus Hummelink
    Geslacht Man
    Vader Johannes Bernardus Hummelink
    Beroep Landbouwer
    Leeftijd 30
    Moeder Bernardina Stortelder
    Beroep zonder beroep
    Gebeurtenis Geboorte
    Datum 09-06-1887
    Gebeurtenisplaats Lichtenvoorde
    Documenttype BS Geboorte
    Erfgoedinstelling Gelders Archief
    Plaats instelling Arnhem
    Collectiegebied Gelderland
    Archief 0207
    Registratienummer 3837
    Aktenummer 48
    Registratiedatum 10-06-1887
    Akteplaats Lichtenvoorde
    Collectie Lichtenvoorde
  • Beroep: landbouwer.
  • Hij is overleden op 7 augustus 1963 in Zieuwent (Lichtenvoorde), hij was toen 76 jaar oud.
  • Hij is begraven op 10 augustus 1963 in Lichtenvoorde.
  • Een kind van Johannes Bernardus Hummelink en Bernardina Stortelder
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 januari 2018.

Gezin van Johannes Hendrikus Hummelink

Hij is getrouwd met Hanna Maria Hulzink.

Zij zijn getrouwd op 6 oktober 1920 te Zieuwent, hij was toen 33 jaar oud.

Huwelijksakte
Huwelijksplaats: Zieuwent
Huwelijksdatum: 6-10-1920
Bruidegom: Hummelink, Joannes H
Bruid: Hulzink, Joanna M

Ouders
Vader bruidegom: Hummelink, J.B
Moeder bruidegom: Stortelder, Bern
Vader bruid: Hulzink, A
Moeder bruid: Holkenborg, A

Getuigen

Aangifte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hendrikus Hummelink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Hendrikus Hummelink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hendrikus Hummelink

Johannes Hendrikus Hummelink
1887-1963

1920

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 juni 1887 lag rond de 14,3 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
      • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
      • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
      • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
      • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
      • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
    • De temperatuur op 6 oktober 1920 lag tussen 10,6 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
      • 8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
      • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
      • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
      • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
      • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 7 augustus 1963 lag tussen 10,2 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (21%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 5 februari » Premier Youssouf Al-Abi in Algerije wordt vervolgd voor het achterhouden van staatsgeld, en krijgt levenslang.
      • 5 april » Prinses Marijke laat haar naam veranderen. Ze heet voortaan Prinses Christina.
      • 3 juni » Paus Johannes XXIII sterft in Vaticaanstad
      • 26 juni » John F. Kennedy spreekt tijdens een toespraak in West-Berlijn de beroemde woorden: "All free men, wherever they may live, are citizens of Berlin, and, therefore, as a free man, I take pride in the words 'Ich bin ein Berliner!'"
      • 5 november » Lyndon B. Johnson, dan nog vicepresident van de Verenigde Staten, brengt een officieel bezoek aan Nederland.
      • 22 november » De Amerikaanse president John F. Kennedy wordt vermoord, John Connally raakt zwaargewond tijdens de aanslag, Lyndon B. Johnson wordt de nieuwe president.
    • De temperatuur op 10 augustus 1963 lag tussen 12,0 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 14 juni » Lancering van de Vostok 5 met aan boord Valeri Bykovski.
      • 21 juni » Kardinaal Giovanni Battista Montini wordt gekozen tot Paus Paulus VI.
      • 30 juni » Kroning van Paus Paulus VI in Rome. Hij is de laatste paus die met een tiara is gekroond.
      • 18 september » In de Poolse stad Chorzów noteert het Stadion Śląski een recordaantal bezoekers (120.000) tijdens de Europa Cup-wedstrijd tussen Górnik Zabrze en FK Austria Wien.
      • 28 november » Cape Canaveral, de kaap met de nabijgelegen ruimtehavens in Florida, wordt hernoemd tot Cape Kennedy.
      • 9 december » Het Sultanaat Zanzibar wordt onafhankelijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1879 » Oskar Back, Hongaars-Nederlands violist en muziekpedagoog († 1963)
    • 1882 » Bobby Kerr, Canadees atleet († 1963)
    • 1884 » Clinge Doorenbos, Nederlands zanger en cabaretier, journalist, kinderboeken-, liedjes- en stripschrijver († 1978)
    • 1890 » Heinz Hellmich, Duits generaal († 1944)
    • 1891 » Cole Porter, Amerikaans componist en tekstschrijver († 1964)
    • 1894 » Nedo Nadi, Italiaans schermer († 1940)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hummelink


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I6414.php : benaderd 27 februari 2026), "Johannes Hendrikus Hummelink (1887-1963)".