Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Johannes Hermanus Hummelink (1908-1909)

Persoonlijke gegevens Johannes Hermanus Hummelink 

  • Hij is geboren op 9 februari 1908 in Lichtenvoorde.
    Kind Johannes Hermanus Hummelink
    Geslacht Man
    Vader Johannes Antonius Hummelink
    Beroep -schoenmaker
    Leeftijd 36
    Moeder Hermina Meekes
    Beroep zonder beroep
    Gebeurtenis Geboorte
    Datum 23-02-1908
    Gebeurtenisplaats Lichtenvoorde
    Documenttype BS Geboorte
    Erfgoedinstelling Gelders Archief
    Plaats instelling Arnhem
    Collectiegebied Gelderland
    Archief 0207
    Registratienummer 11094
    Aktenummer 20
    Registratiedatum 24-02-1908
    Akteplaats Lichtenvoorde
    Collectie Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen
    Boek Lichtenvoorde
  • Hij is overleden op 29 april 1909 in Lichtenvoorde, hij was toen 1 jaar oud.
    Overledene Johannes Hermanus Hummelink
    Beroep zonder beroep
    Geslacht Man
    Leeftijd 14 Maand
    Vader Johannes Antonius Hummelink
    Beroep schoenmaker
    Moeder Hermina Meekes
    Beroep zonder beroep
    Gebeurtenis Overlijden
    Datum 29-04-1909
    Gebeurtenisplaats Lichtenvoorde (Oost Gelre)
    Documenttype BS Overlijden
    Erfgoedinstelling Gelders Archief
    Plaats instelling Arnhem
    Collectiegebied Gelderland
    Archief 0207
    Registratienummer 8484
    Aktenummer 29
    Registratiedatum 30-04-1909
    Akteplaats Lichtenvoorde
    Collectie Burgerlijke stand
  • Een kind van Johannes Antonius Hummelink en Hermina Meekes
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 mei 2021.

Gezin van Johannes Hermanus Hummelink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hermanus Hummelink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Hermanus Hummelink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hermanus Hummelink

Johannes Hermanus Hummelink
1908-1909


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1908 lag tussen 1,1 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
      • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
      • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
      • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
    • De temperatuur op 29 april 1909 lag tussen 5,9 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 15,5 mm neerslag. Er was 7,4 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
      • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
      • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
      • 27 juli » Tweede dag van de Tragische week in Catalonië, een opstand die hardhandig neer wordt geslagen.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
      • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hummelink


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I6370.php : benaderd 17 januari 2026), "Johannes Hermanus Hummelink (1908-1909)".