Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Anna Maria Ottens (-1839)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Ottens 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt op 5 januari 1761 in Uden.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 4 januari 1839 in Den Dungen.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
    Algemeen Toegangnr: 50
    Inventarisnr: 2083
    Gemeente: Den Dungen
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 1
    Overledene Anna Maria Ottens
    Overlijdensdatum: 04-01-1839
    Vader Francis Ottens
    Moeder Allagonda Wilbers
    Partner Francis Eijkemans
    Relatie: Weduwe van

    Bron Memories van successie
    Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
    Algemeen Toegangnr: 036.03.07
    Inventarisnr: 52
    Kantoorplaats: 's-Hertogenbosch
    Memorienr: 187
    Registratie datum: 04-01-1839
    Overledene Anna Maria Ottens
    Overlijdensplaats: Den Dungen
    Overlijdensdatum: 04-01-1839
  • Een kind van Francois Adam Ottens en Aldegonda Franciscus Wilbers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 december 2012.

Gezin van Anna Maria Ottens

Zij is getrouwd met Francis Eijkemans.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Ottens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Ottens

Anna Maria Ottens
-1839



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 januari 1839 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen mist. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1839: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Louis Daguerre neemt de eerste foto van de maan.
    • 25 januari » Michael Faraday suggereert als eerste de mogelijkheid van fotografie
    • 23 mei » Aguascalientes (Mexico) wordt tot staat verheven.
    • 17 juni » Koning Kamehameha III van Hawaï verleent de Rooms-katholieken onder Franse druk godsdienstvrijheid.
    • 18 juni » Willem III der Nederlanden trouwt met Sophie van Württemberg.
    • 20 september » De eerste Nederlandse spoorweg, tussen Haarlem en Amsterdam, wordt in gebruik genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ottens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ottens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ottens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ottens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I3774.php : benaderd 9 januari 2026), "Anna Maria Ottens (-1839)".