Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Clasina Verstegen (1869-1875)

Persoonlijke gegevens Clasina Verstegen 

  • Zij is geboren op 5 april 1869 in Nistelrode.
    KindClasina Verstegen
    Datum geboorte05-04-1869
    GeslachtVrouw
    PlaatsNistelrode
    VaderWillem Verstegen
    MoederArdina van Haren
    BronGeboorteregister Nistelrode 1869
    Toegangsnr.50
    Inv.nr.5394
    Aktenummer18
    Akte datum05-04-1869
  • Woonachtig van 1860 tot 1869: Wijk c - H 96 in de kamer, Nistelrode.
    Boveaan de pagina staat het gezin Heijde (ter?) onderaan de pagina met de opmerking in de kamer het gezin Verstegen met 5 kinderen. De nummering op het adres loopt door.

    Bevolkingsregister wijk C,
    archiefnummer 7307, inventarisnummer 0915, blad 101
    Gemeente: Nistelrode
    Periode: 1860-1869
  • Zij is overleden op 23 augustus 1875 in Nistelrode, zij was toen 6 jaar oud.
  • Een kind van Wilhelmus Verstegen en Hendrina van Haren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 januari 2025.

Gezin van Clasina Verstegen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clasina Verstegen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clasina Verstegen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clasina Verstegen

Adriana Danen
1823-1895

Clasina Verstegen
1869-1875


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 april 1869 lag rond de 12,6 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 51%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
      • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
      • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
      • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
    • De temperatuur op 23 augustus 1875 lag rond de 22,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
      • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
      • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
      • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
      • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1868 » Ketty Gilsoul-Hoppe, Belgisch kunstenaar († 1939)
    • 1869 » Albert Roussel, Frans componist († 1937)
    • 1871 » Mirko Seljan, Kroatisch ontdekkingsreiziger († 1913)
    • 1874 » Emmanuel Suhard, Frans kardinaal-aartsbisschop van Parijs († 1949)
    • 1875 » Mistinguett (Jeanne Bourgeois), Frans actrice en zangeres († 1956)
    • 1877 » Edouard Ronvaux, Belgisch politicus († 1958)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verstegen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I2504.php : benaderd 7 januari 2026), "Clasina Verstegen (1869-1875)".