Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Adriaan Adriaens van de Craanmeer (1706-????)

Persoonlijke gegevens Adriaan Adriaens van de Craanmeer 

  • Hij werd gedoopt op 5 december 1706 in Erp.
    KindAdrianus Ariaen Ariaens Huijberts
    Geslachtm
    Datum doop05-12-1706
    Plaats doopErp
    VaderAriaen Ariaens Huijberts
    MoederMaria Jan Huijberts
    GetuigeJeneken Ariaens
    DeelDopen
    PlaatsErp
    Toegangsnr.1434
    Inv.nr.4
    Folio/pagina49v05
    DiversenGedoopt onder voorwaarde
  • Hij is overleden in Erp.
  • Een kind van Adriaan Ariaens van de Craanmeer en Maria Jan Huijbers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 december 2015.

Gezin van Adriaan Adriaens van de Craanmeer

Hij is getrouwd met Johanna Hendrik Aerts.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Adriaan Adriaens van de Craanmeer

105 Aeleke Aart Otte weduwe van Adriaen Delis, wonende te Erp. Legateert aan de kinderen van Claas Jan Claassen en Maria Hendrik Aarts met als momboir Arnoldus Hendrik Aarts Fl. 160,--; aan Meghel Claessen Jans wat huisraad; aan Arnoldus Hendrik Aarts, haar neef, huis, hof en aangelag en hooiland aan den Dieperscant; aan Jenneke Hendrik Aarts vrouw van Adriaan Craanmeer, haar nicht, nieuw erf aan de Dieperscant. Universele erfgenamen zijn Arnoldus Hendrik Aarts en Jenneke Hendrik Aarts voornoemd.
Datering:24-10-1736
Pagina: 328 -333
Soort akte: Testament
Plaats: Erp
Toegangsnummer:7690
Inventarisnummer:73
Scan: Akte inzien
Bron: Schepenbanken
Geografische namen: Erp

113 Adriaen Ariens van de Craenmeer is overleden en zijn vrouw Jenneke Hendrikx is in ondertrouw met Jan Hendrikx van de Ven. Ter bescherming van hun kinderen Gerardus, Adriaen, Jennemij en Hendriena wordt invantaris opgemaakt aan de Dieperscant.
Datering:27-8-1745
Pagina: 424 -430
Soort akte: Inventaris
Plaats: Erp
Toegangsnummer:7690
Inventarisnummer:74
Scan: Akte inzien
Bron: Schepenbanken
Geografische namen: Erp

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Adriaens van de Craanmeer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Adriaens van de Craanmeer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Adriaens van de Craanmeer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1706: Bron: Wikipedia
    • 17 mei » Paus Clemens XI creëert twintig nieuwe kardinalen, onder wie de curieprelaat Lorenzo Corsini.
    • 23 mei » De hertog van Marlborough verslaat de Fransen in de Slag bij Ramillies.
    • 7 juni » Paus Clemens XI creëert één nieuwe kardinaal, de Italiaanse nuntius in Portugal Michelangelo dei Conti.

Over de familienaam Van de Craanmeer


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I1785.php : benaderd 5 januari 2026), "Adriaan Adriaens van de Craanmeer (1706-????)".