Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Joanna Walteri Zegers bijgenaamd van Lieshout (1769-1848)

Persoonlijke gegevens Joanna Walteri Zegers bijgenaamd van Lieshout 

  • Ze werd gedoopt op 9 maart 1769 in Boekel.
    KindJoanna Segers
    Geslachtv
    Datum doop09-03-1769
    Plaats doopBoekel
    VaderWouter Segers
    MoederMaria Lamers
    GetuigeCornelis Tonij
    GetuigeMaria Lamers
    DeelDopen
    PlaatsBoekel
    Toegangsnr.1429
    Inv.nr.2
    Folio/pagina153
  • Zij is overleden op 4 juni 1848 in Boekel.
    Overledene Johanna van Lieshout
    Relatie overledene Johannes Lucius
    Vader overledene Wouter van Lieshout
    Moeder overledene Maria Verkuilen
    Soort registratie overlijdensakte
    Aktenummer 28
    Plaats Boekel
    Datum overlijden 04-06-1848
    Periode 1848
    Deel Overlijdensregister 1848
    Toegangsnr. 50
    Inv.nr. 1001
  • Een kind van Wouter Segers bijgenaamd van Lieshout en Maria Lamers Verkuijlen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 december 2014.

Gezin van Joanna Walteri Zegers bijgenaamd van Lieshout

Zij is getrouwd met Joannes Jansse Lucius.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 29 januari 1793 te Boekel.

BruidegomJoannes Jan Lucius
BruidJoanna Wouter Segers
Soort registratietrouwakte
ReligieRK
PlaatsBoekel
Datum huwelijk29-01-1793
Periode1630-1801
DeelTrouwen
Pagina104r
Toegangsnr.1429
Inv.nr.5

Kind(eren):

  1. Wouter Johannes Lucius  1794-1864 
  2. Johannes Lucius  1796-1847 
  3. Francijn Johannis Lucius  ± 1809-1819
  4. Maria Lucius  ± 1802-1876
  5. Geertruij Lucius  ± 1812-1812

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Walteri Zegers bijgenaamd van Lieshout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna Walteri Zegers bijgenaamd van Lieshout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Walteri Zegers bijgenaamd van Lieshout

Joanna Walteri Zegers bijgenaamd van Lieshout
1769-1848

1793
Maria Lucius
± 1802-1876
Geertruij Lucius
± 1812-1812

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 maart 1769 lag rond de 7,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bijzondere weersverschijnselen: rijp. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1769: Bron: Wikipedia
    • 19 mei » Kardinaal Giovanni Vincenzo Antonio Ganganelli wordt gekozen tot Paus Clemens XIV
    • 28 mei » Bisschopswijding van Paus Clemens XIV in Rome.
    • 4 juni » Kroning van Paus Clemens XIV in Rome.
    • 2 november » Pioniers van een Spaanse expeditie, onder wie José Francisco Ortega en geleid door ene Don Gaspar de Portola, ontdekten de Golden Gate nabij San Francisco.
  • De temperatuur op 29 januari 1793 lag rond de -1,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west ten noorden. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1793: Bron: Wikipedia
    • 21 januari » Pruisen en Rusland verdelen Polen.
    • 4 maart » George Washington wordt beëdigd voor een tweede termijn als 1e president van de Verenigde Staten.
    • 2 juni » De jakobijnen grijpen de macht in Frankrijk en zetten de girondijnen af. Begin van het Schrikbewind.
    • 1 augustus » De eerste lengte van de meter wordt in Frankrijk wettelijk vastgelegd.
    • 10 augustus » Het Louvre in Parijs wordt als museum in gebruik genomen.
    • 9 december » In New York komt American Minerva uit, het eerste dagblad. Het is opgericht door Noah Webster.
  • De temperatuur op 4 juni 1848 lag rond de 13,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 21 november 1848 tot 1 november 1849 was er in Nederland het kabinet De Kempenaer - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. J.M. de Kempenaer (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • In het jaar 1848: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Duitsland - Karl Marx publiceert het Manifest van de Communistische Partij.
    • 26 februari » De Tweede Franse Republiek wordt uitgeroepen.
    • 15 maart » In Nederland bieden alle ministers – 'door pligtsgevoel gedrongen' – hun ontslag aan, nadat de koning de Tweede Kamer geheel buiten hun medeweten om heeft uitgenodigd tot het doen van voorstellen voor een ruimere herziening van de Grondwet.
    • 24 maart » Relletjes op de Dam in Amsterdam.
    • 19 augustus » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Bagdad in het Ottomaanse Rijk tot aartsbisdom.
    • 3 november » De nieuwe Nederlandse Grondwet van Johan Thorbecke wordt geproclameerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zegers bijgenaamd van Lieshout


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I1335.php : benaderd 24 februari 2026), "Joanna Walteri Zegers bijgenaamd van Lieshout (1769-1848)".