Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Marinus Hendrikus Brands (1906-1919)

Persoonlijke gegevens Marinus Hendrikus Brands 

  • Hij is geboren op 5 november 1906 in Oss.
    Geboorteregister Oss 1906
    Soort registratie: BS geboorteakte(Akte)datum: 06-11-1906Plaats: Oss
    Kind
    Marinus Hendrikus Brands
    geboren 05-11-1906
    Vader
    Jacobus Brands
    Moeder
    Maria Ruijs
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Geboorteregister Oss 1906, archiefnummer 550, inventarisnummer 2291, aktenummer 259
    Gemeente: Oss
    Periode: 1906
  • Hij is overleden op 31 december 1919 in Oss, hij was toen 13 jaar oud.
    Overlijdensregister Oss 1919
    Soort registratie: BS overlijdensaktePlaats: Oss
    Overledene
    Marinus Hendrikus Brands
    overleden op 31-12-1919
    Vader
    Jacobus Brands
    Moeder
    Maria Ruijs
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Oss 1919, archiefnummer 550, inventarisnummer 2328, aktenummer 196
    Gemeente: Oss
    Periode: 1919
  • Een kind van Jacobus Brands en Maria Ruijs
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 december 2025.

Gezin van Marinus Hendrikus Brands

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Hendrikus Brands?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Hendrikus Brands

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Hendrikus Brands

Maria Ruijs
1883-1957

Marinus Hendrikus Brands
1906-1919


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 november 1906 lag tussen 7,2 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 2,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 19 mei » Oprichting van de Engelse voetbalclub Southend United.
      • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
      • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
      • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
      • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
      • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
    • De temperatuur op 31 december 1919 lag tussen 3,6 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 8,6 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
      • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
      • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
      • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
      • 28 oktober » Drooglegging begint. Het Amerikaans Congress keurt de Volstead Act goed, alhoewel president Woodrow Wilson een veto had uitgesproken.
      • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brands

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brands.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brands.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brands (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I12531.php : benaderd 9 februari 2026), "Marinus Hendrikus Brands (1906-1919)".