Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Gertruda Brands (1862-1922)

Persoonlijke gegevens Gertruda Brands 

  • Zij is geboren op 12 december 1862 in Berghem.
    Geboorteregister Berghem 1862
    Soort registratie: BS geboorteakte(Akte)datum: 13-12-1862Plaats: Berghem
    Dochter
    Gertruda Brands
    geboren 12-12-1862
    Vader
    Hendrikus Brands
    Moeder
    Johanna Allegonda van Asten
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Geboorteregister Berghem 1862, archiefnummer 50, inventarisnummer 685, aktenummer 39
    Gemeente: Berghem
    Periode: 1862
  • Zij is overleden op 7 juni 1922 in Berghem, zij was toen 59 jaar oud.
    Overlijdensregister 1922
    Soort registratie: BS overlijdensaktePlaats: Berghem
    Overledene
    Gertruda Brands
    overleden op 07-06-1922
    Weduwe van Petrus den Brok
    Echtgenote van Joannes Wolf
    Vader
    Hendrikus Brands
    Moeder
    Johanna Allegonda van Asten
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Overlijdensregister 1922, archiefnummer 550, inventarisnummer 270, aktenummer 37
    Gemeente: Berghem
    Periode: 1922
  • Een kind van Henricus Brands en Joanna Allegonda van Asten
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 december 2025.

Gezin van Gertruda Brands

(1) Zij is getrouwd met Petrus den Brok.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1894 te Berghem, zij was toen 31 jaar oud.

Huwelijksregister Berghem 1894
Soort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 07-04-1894Plaats: Berghem
Vader van de bruidegom
Lambertus den Brok
Moeder van de bruidegom
Henrica van de Mosselaar
Bruidegom
Petrus den Brok
geboren te Herpen
Bruid
Gertruda Brands
geboren te Berghem Noord-Brabant
Vader van de bruid
Hendrikus Brands
Moeder van de bruid
Johanna Allegonda van Asten
Paginaweergave
Bronvermelding
Huwelijksregister Berghem 1894, archiefnummer 50, inventarisnummer 700, aktenummer 4
Gemeente: Berghem
Periode: 1894

(2) Zij is getrouwd met Joannes Wolf.

Zij zijn getrouwd op 21 januari 1911 te Berghem, zij was toen 48 jaar oud.

Huwelijksregister Berghem 1911
Soort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 21-01-1911Plaats: Berghem
Vader van de bruidegom
Antoon Wolf
Moeder van de bruidegom
Anna Maria van Lieverloo
Bruidegom
Joannes Wolf
geboren te Oss
Diversen: Weduwnaar van Johanna van Valkenburg

Bruid
Gertruida Brands
geboren te Berghem Noord-Brabant
Diversen: Weduwe van Petrus den Brok

Vader van de bruid
Hendrikus Brands
Moeder van de bruid
Johanna Allegonda van Asten
Paginaweergave
Bronvermelding
Huwelijksregister Berghem 1911, archiefnummer 550, inventarisnummer 261, aktenummer 2
Gemeente: Berghem
Periode: 1911

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gertruda Brands?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gertruda Brands

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gertruda Brands

Gertruda Brands
1862-1922

(1) 1894
(2) 1911

Joannes Wolf
1855-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 december 1862 lag rond de 4,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
      • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
      • 1 juli » Stichting van de Russische Staatsbibliotheek in Moskou.
      • 10 juli » Canonisatie van de HH. Paulus Miki en gezellen ("de 26 martelaren van Nagasaki").
      • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
      • 13 december » De Geconfedereerde Staten winnen de Slag bij Fredericksburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • De temperatuur op 21 januari 1911 lag tussen -2,9 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
      • 24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
      • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
      • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
      • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
    • De temperatuur op 7 juni 1922 lag tussen 7,1 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
      • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
      • 22 oktober » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de finale met 3-0 te winnen van titelhouder Paraguay.
      • 4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
      • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
      • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brands

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brands.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brands.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brands (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I12349.php : benaderd 24 januari 2026), "Gertruda Brands (1862-1922)".