Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Alberta Regina Brands (1888-1956)

Persoonlijke gegevens Alberta Regina Brands 

  • Zij is geboren op 25 januari 1888 in Oss.
    Geboorteregister Oss 1888
    Soort registratie: BS geboorteakte(Akte)datum: 27-01-1888Plaats: Oss
    Dochter
    Alberta Regina Brands
    geboren 25-01-1888
    Vader
    Johannes Brands
    Moeder
    Geertruida Bloemers
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Geboorteregister Oss 1888, archiefnummer 50, inventarisnummer 6055, aktenummer 28
    Gemeente: Oss
    Periode: 1888
  • Zij is overleden op 2 oktober 1956 in Eindhoven, zij was toen 68 jaar oud.
    Overlijdensregister Eindhoven 1956
    Soort registratie: BS overlijdensakte(Akte)datum: 03-10-1956Plaats: Eindhoven
    Overledene
    Alberta Regina Brands
    overleden op 02-10-1956
    gehuwd geweest met Cornelus van de Haterd
    Vader
    Johannes Brands
    Moeder
    Geertruida Bloemers
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Eindhoven 1956, archiefnummer 1298, inventarisnummer 3574, aktenummer 748
    Gemeente: Eindhoven
    Periode: 1956
  • Een kind van Johannes Brands en Gertruda Bloemers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 december 2024.

Gezin van Alberta Regina Brands

Zij is getrouwd met Cornelus van de Haterd.

Zij zijn getrouwd op 26 oktober 1907 te Berghem, zij was toen 19 jaar oud.

Huwelijksregister Berghem 1907
Soort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 26-10-1907Plaats: Berghem
Vader van de bruidegom
Arnoldus van de Haterd
Moeder van de bruidegom
Maria van Vugt
Bruidegom
Cornelus van de Haterd
geboren te Berghem Noord-Brabant
Bruid
Alberta Regina Brands
geboren te Oss
Vader van de bruid
Johannes Brands
Moeder van de bruid
Geertruida Bloemers
Paginaweergave
Bronvermelding
Huwelijksregister Berghem 1907, archiefnummer 550, inventarisnummer 261, aktenummer 12
Gemeente: Berghem
Periode: 1907

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alberta Regina Brands?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alberta Regina Brands

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alberta Regina Brands

Alberta Regina Brands
1888-1956

1907

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1888 lag rond de 4,5 °C. De winddruk was 26 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
      • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
      • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • De temperatuur op 26 oktober 1907 lag tussen 0,8 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
    • De temperatuur op 2 oktober 1956 lag tussen 12,9 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 14 maart » AMPEX Corp. demonstreert zijn eerste commerciële videotape recorder, de VRX-1000 (later hernoemd als Mark IV)
      • 14 maart » Johnny Dusbaba, Nederlands voetballer
      • 27 juli » Op de Amerikaanse luchtmachtbasis Lakenheath in het Britse Suffolk aan de Noordzee ontploft de brandstoftank van een B-47 bommenwerper naast een opslagplaats met kernwapens;
      • 30 juli » President Eisenhower tekent een resolutie waarmee In God We Trust het motto van de Verenigde Staten wordt.
      • 2 september » Het allereerste doelpunt in de pas opgerichte Eredivisie komt op naam van Tonny van der Linden van DOS in de wedstrijd tegen Sparta.
      • 12 oktober » Marga Klompé wordt de eerste vrouwelijke minister van Nederland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brands

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brands.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brands.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brands (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I11835.php : benaderd 5 maart 2026), "Alberta Regina Brands (1888-1956)".