Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Gerardus Petrus Brands (1913-1980)

Persoonlijke gegevens Gerardus Petrus Brands 

  • Hij is geboren op 29 september 1913 in Berghem.
    Geboorteregister Berghem 1913
    Soort registratie: BS geboorteakte(Akte)datum: 30-09-1913Plaats: Berghem
    Zoon
    Gerardus Petrus Brands
    geboren 29-09-1913
    Vader
    Marinus Brands
    Moeder
    Johanna Boeijen
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Geboorteregister Berghem 1913, archiefnummer 550, inventarisnummer 256, aktenummer 68
    Gemeente: Berghem
    Periode: 1913
  • Woonachtig:
    • van 1900 tot 1910: Korte Heide III 56 / B152 doorgestreept C49.
    • van 1923 tot maart 1935: Rogstraat B171 (doorgehaald) en 201.
      Kinderen 1 vooor 1 uit huis na overlijden blijven enkele kinderen nog in huis wonen
  • Hij is overleden op 25 maart 1980, hij was toen 66 jaar oud.
    Gerardus P. Brands29-09-191325-03-198066Ven
    Petronella E. van der Ven26-04-191719-06-200386Brands

    Begraafplaats:R.K. Begraafplaats Don Bosco, Leeuwerikstraat, Oss
    Graf id-nummer:1480128
    Begraafplaatsnr.:499
    (Plaats)aanduiding:DB 133
  • Hij is begraven in Oss.
  • Een kind van Marinus Brands en Johanna Boeijen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 december 2024.

Gezin van Gerardus Petrus Brands

Hij is getrouwd met Petronella Egberta van der Ven.

Zij zijn getrouwd op 2 oktober 1940 te Ravenstein, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksregister Ravenstein 1940
Soort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 02-10-1940Plaats: Ravenstein
Bijzonderheden:
Weduwnaar van Leo, Gertruda Adriana Maria

Vader van de bruidegom
Marinus Brands
Moeder van de bruidegom
Johanna van Boeijen
Bruidegom
Gerardus Petrus Brands
leeftijd 27, geboren te Berghem Noord-Brabant
Bruid
Petronella Egberta van der Ven
leeftijd 23, geboren te Deursen en Dennenburg
Vader van de bruid
Petrus van der Ven
Moeder van de bruid
Petronella Johanna van den Brok
Paginaweergave
Bronvermelding
Huwelijksregister Ravenstein 1940, archiefnummer 405, inventarisnummer 460, aktenummer 13
Gemeente: Ravenstein
Periode: 1940

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Petrus Brands?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Petrus Brands

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Petrus Brands

Gerardus Petrus Brands
1913-1980

1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 september 1913 lag tussen 8,0 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 9,7 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
      • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
      • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
      • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
      • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
      • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • De temperatuur op 2 oktober 1940 lag tussen 3,4 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 10 mei » Tweede Wereldoorlog: Nazi-Duitsland valt België, Nederland en Luxemburg binnen.
      • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitsland bezet Brussel.
      • 25 mei » Opening van het Estadio Ramón Tahuichi Aguilera in Santa Cruz de la Sierra, Bolivia.
      • 29 mei » Seyss-Inquart aanvaardt het ambt van rijkscommissaris in Nederland.
      • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
      • 18 november » Adolf Hitler en de Italiaanse minister van Buitenlandse Zaken Galeazzo Ciano bespreken de rampzalig verlopen invasie van Griekenland door Benito Mussolini.
    • De temperatuur op 25 maart 1980 lag tussen 1,0 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
      • 20 maart » Het zendschip van zeezender Radio Caroline, de MV Mi Amigo, zinkt na op 19 maart van het anker te zijn geslagen en op een zandbank te zijn gestrand.
      • 24 maart » De El Salvadoraanse aartsbisschop en mensenrechtenactivist Óscar Romero wordt vermoord.
      • 21 april » Een zware noordwesterstorm richt voor miljoenen guldens schade aan op de Nederlandse kust.
      • 11 mei » FC Utrecht speelt in de laatste speelronde met 2-2 gelijk tegen PEC Zwolle en plaatst zich voor het eerst in de geschiedenis voor Europees voetbal.
      • 27 juni » Een Italiaanse DC-9 met 81 inzittenden verongelukt boven de Tyrreense Zee; 17 jaar later blijkt de oorzaak een NAVO-raket te zijn.
      • 4 oktober » In de Golf van Alaska breekt aan boord van het cruiseschip ms. 'Prinsendam' (1972) van de Holland-Amerika Lijn brand uit, die niet meer te beheersen is. Alleen via ouderwetse morse-signalen bereikt het SOS andere schepen, de kustwacht en zelfs Nieuw-Zeeland. Iedereen wordt gered uit de reddingssloepen tijdens de grootste reddingsoperatie op volle zee in de geschiedenis.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brands

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brands.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brands.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brands (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I11757.php : benaderd 5 maart 2026), "Gerardus Petrus Brands (1913-1980)".