Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Johanna Paulina Brands (1901-1901)

Persoonlijke gegevens Johanna Paulina Brands 

  • Zij is geboren op 22 juni 1901 in Oss.
    Geboorteregister Oss 1901
    Soort registratie: BS geboorteakte(Akte)datum: 24-06-1901Plaats: Oss
    Kind
    Johanna Paulina Brands
    geboren 22-06-1901
    Vader
    Joannes Brands
    Moeder
    Adriana Antonia van Vlijmen
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Geboorteregister Oss 1901, archiefnummer 50, inventarisnummer 6057, aktenummer 132
    Gemeente: Oss
    Periode: 1901
  • Zij is overleden op 18 juli 1901 in Oss.
    Overlijdensregister Oss 1901
    Soort registratie: BS overlijdensaktePlaats: Oss
    Overledene
    Johanna Paulina Brands
    overleden op 18-07-1901
    Vader
    Joannes Brands
    Moeder
    Adriana Antonia van Vlijmen
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Oss 1901, archiefnummer 50, inventarisnummer 6137, aktenummer 114
    Gemeente: Oss
    Periode: 1901
  • Een kind van Joannes Brands en Adriana Antonia van Vlijmen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 december 2024.

Gezin van Johanna Paulina Brands

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Paulina Brands?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Paulina Brands

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Paulina Brands

Johanna Paulina Brands
1901-1901


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juni 1901 lag tussen 16,4 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 20,7 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (10%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
      • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
      • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
      • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • De temperatuur op 18 juli 1901 lag tussen 12,4 °C en 27,3 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (80%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
      • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
      • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
      • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brands

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brands.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brands.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brands (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I11655.php : benaderd 15 januari 2026), "Johanna Paulina Brands (1901-1901)".