Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Grada Aleida Maria Meijer (1871-1879)

Persoonlijke gegevens Grada Aleida Maria Meijer 

  • Zij is geboren op 9 augustus 1871 in Groenlo.
    Geboorte Grada Aleida Maria Meijer, 09-08-1871
    Aktenummer:
    37
    Aktedatum:
    10-08-1871
    Akteplaats:
    Groenlo
    Geboortedatum:
    09-08-1871
    Geboorteplaats:
    Groenlo
    Kind:

    Grada Aleida Maria Meijer
    Geslacht:Vrouw
    Vader:

    Antonij Meijer
    Leeftijd:49
    Beroep:-wever
    Moeder:

    Maria Aleijda den Olden
    Beroep:zonder beroep
    Aktesoort:
    Geboorteakte
    Toegangsnummer:
    0207 Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen 1811-1902
    Inventarisnummer:
    4572.11
  • Zij is overleden op 26 maart 1879 in Goenlo, zij was toen 7 jaar oud.
    Overlijden Grada Aleida Maria Meijer, 26-03-1879
    Aktenummer:
    16
    Aktedatum:
    26-03-1879
    Akteplaats:
    Groenlo
    Overlijdensdatum:
    26-03-1879
    Overlijdensplaats:
    Groenlo
    Overledene:

    Grada Aleida Maria Meijer
    Geboorteplaats:Groenlo (Oost Gelre)
    Leeftijd:7 Jaar
    Geslacht:V
    Beroep:zonder beroep
    Moeder:

    Maria Aleijda den Olden
    Beroep:zonder beroep
    Vader:

    Antonij Meijer
    Beroep:dagloner
    Aktesoort:
    Overlijdensakte
    Toegangsnummer:
    0207 Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen 1811-1902
    Inventarisnummer:
    4540.05
  • Een kind van Antonij Meijer en Maria Alijda den Olden
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 augustus 2024.

Gezin van Grada Aleida Maria Meijer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grada Aleida Maria Meijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grada Aleida Maria Meijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grada Aleida Maria Meijer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 augustus 1871 lag rond de 18,4 °C. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
      • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
      • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
      • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
      • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
      • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
    • De temperatuur op 26 maart 1879 lag rond de -0,1 °C. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
      • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
      • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
      • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
      • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
      • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meijer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meijer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meijer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meijer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I11448.php : benaderd 4 februari 2026), "Grada Aleida Maria Meijer (1871-1879)".