Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos » Hendricus Noijen (1904-1995)

Persoonlijke gegevens Hendricus Noijen 

  • Hij is geboren op 7 augustus 1904 in Uden.
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS geboorteakte(Akte)datum: 08-08-1904Plaats: Uden
    Kind
    Hendricus Noijen
    geboren 07-08-1904
    Vader
    Johannes Noijen
    Moeder
    Hendrina van Dooren
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Geboorteregister Uden 1904, archiefnummer 550, inventarisnummer 3207, aktenummer 113
    Gemeente: Uden
    Periode: 1904
  • Hij is overleden op 18 december 1995, hij was toen 91 jaar oud.
    Naam Geboren OverledenLeeftijdPartner
    Catharina van Lieshout28-03-190327-05-198582Noijen
    Hendricus Noijen 07-08-190418-12-199591Lieshout

    Begraafplaats:Kerkhof RK Heilige Kruisvindingkerk, Oudedijk 43, Odiliapeel
    Graf id-nummer:1613014
    Begraafplaatsnr.:3573
    (Plaats)aanduiding:e 13
  • Hij is begraven in Odilliapeel.
  • Een kind van Johannes Noijen en Hendrina van Dooren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2022.

Gezin van Hendricus Noijen

Hij is getrouwd met Catharina van Lieshout.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1930 te Uden, hij was toen 25 jaar oud.

Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 25-04-1930Plaats: Uden
Vader van de bruidegom
Johannes Noijen
Moeder van de bruidegom
Hendrina van Dooren
Bruidegom
Hendricus Noijen
leeftijd 25, geboren te Uden
Bruid
Catharina van Lieshout
leeftijd 27, geboren te Uden
Vader van de bruid
Petrus van Lieshout
Moeder van de bruid
Petronella Thijssen
Paginaweergave
Bronvermelding
Huwelijksregister Uden 1930, archiefnummer 550, inventarisnummer 3925, aktenummer 7
Gemeente: Uden
Periode: 1930

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendricus Noijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendricus Noijen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendricus Noijen

Hendricus Noijen
1904-1995

1930

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 augustus 1904 lag tussen 12,3 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
      • 12 februari » In Amsterdam wordt de eerste tentoonstelling van de Rijwiel- en Automobielindustrie (RAI) geopend.
      • 17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
      • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
      • 15 juni » Het stoomschip de General Slocum vat vlam in de haven van New York. Meer dan 1000 personen, voornamelijk vrouwen en kinderen uit de wijk Little Germany, laten het leven.
      • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
    • De temperatuur op 25 april 1930 lag tussen 9,2 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
      • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
      • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
      • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
      • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • De temperatuur op 18 december 1995 lag tussen -1,6 °C en 1,6 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
      • 10 mei » De gemeente Amersfoort verzoekt het rijk en de provincie Utrecht om ruim 130 miljoen gulden aan extra steun voor de bouw van 6.700 Vinex-woningen in de wijk Vathorst.
      • 1 juni » Aan de oevers van de Maas, in de winterbedding, mag niet meer worden gebouwd. Minister Margreeth de Boer van VROM kondigt dat verbod af in het overleg met de provincie Limburg.
      • 26 juni » In de Ethiopische hoofdstad Addis Abeba wordt een aanslag gepleegd op het konvooi van de Egyptische president Hosni Moebarak, die daar net is aangekomen voor een conferentie van de Organisatie van Afrikaanse Eenheid.
      • 12 juli » Begin van de Genocide in Srebrenica, dat toen onder de bescherming van de Nederlandse UNPROFOR-militairen stond, Val van Srebrenica.
      • 24 augustus » Microsoft Windows 95 wordt op de markt gebracht.
      • 13 december » Tijdens een huiszoeking in het huis van Marc Dutroux horen rijkswachters kinderstemmen, maar de cel waarin de meisjes Julie en Melissa zijn opgesloten vinden ze niet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Noijen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Noijen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Noijen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Noijen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Brands, "Stamboom Brands, Hummelink, Nooijen, Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brands/I10232.php : benaderd 25 februari 2026), "Hendricus Noijen (1904-1995)".