Stamboom Brakels » Trientje Kloet (1898-1978)

Persoonlijke gegevens Trientje Kloet 


Gezin van Trientje Kloet

Zij is getrouwd met Derk Scheper.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1920 te Vlagtwedde, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Beroep: arbeider

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trientje Kloet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trientje Kloet

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trientje Kloet

Nanne Brakels
1842-1918
Thijs Kloet
1869-1931

Trientje Kloet
1898-1978

1920

Derk Scheper
1894-1990


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Vlagtwedde bs. geboorteakte, aktenr. 73
    2. Graftombe
    3. Huwelijksakte,aktenr. 59

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 mei 1898 lag rond de 12,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
      • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
      • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
    • De temperatuur op 8 mei 1920 lag tussen 5,5 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 3,2 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
      • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
      • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
      • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
      • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
      • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
    • De temperatuur op 27 november 1978 lag tussen -0,5 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 5,4 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (30%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 19 april » Eddy Merckx rijdt zijn laatste wielerkoers.
      • 15 mei » De Britse regering belooft Zambia voor de komende twee jaren financiële steun ter waarde van 47,5 miljoen pond sterling.
      • 20 mei » Het Nederlands voetbalelftal sluit de voorbereiding op het WK voetbal 1978 in Argentinië af met een 1-0 zege in en op Oostenrijk. Arie Haan maakt het enige doelpunt. PSV'er Jan Poortvliet maakt zijn debuut voor Oranje
      • 26 juni » Zo'n veertigduizend ambtenaren demonstreren in Den Haag tegen bezuinigingen op de ambtenarensalarissen.
      • 24 juli » In de West-Afrikaanse staat Gabon breken straatgevechten uit tussen inwoners en immigranten uit Benin na beschuldigingen van Benin dat Gabon hulp verleend zou hebben bij een poging tot invasie en staatsgreep door huurlingen in 1977.
      • 18 november » In Jonestown, Guyana komen 913 volgelingen van sekteleider Jim Jones om door zelfmoord of moord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kloet

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kloet.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kloet.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kloet (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Brakels is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Poelman, "Stamboom Brakels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brakels/I589.php : benaderd 25 februari 2026), "Trientje Kloet (1898-1978)".