Stamboom van de familie Brager » Engelberta Geertruida Oude Engberink (1910-)

Persoonlijke gegevens Engelberta Geertruida Oude Engberink 


Gezin van Engelberta Geertruida Oude Engberink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engelberta Geertruida Oude Engberink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Engelberta Geertruida Oude Engberink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Engelberta Geertruida Oude Engberink

Maria Oude Heuvel
± 1834-1886
Jannes Nijhof
± 1831-????
Hermina Nijhof
± 1876-????

Engelberta Geertruida Oude Engberink
1910-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 juli 1910 lag tussen 11,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
      • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
      • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
      • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
      • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Oude Engberink


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert Brager, "Stamboom van de familie Brager", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-brager/I2800.php : benaderd 11 januari 2026), "Engelberta Geertruida Oude Engberink (1910-)".