Stamboom Braams Ivens Brandt » Hendrikus Petrus Kevenaar (1889-1962)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Petrus Kevenaar 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Hendrikus Petrus Kevenaar

Hij is getrouwd met Johanna Maria Willems.

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1910 te Rotterdam, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Petrus Kevenaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Petrus Kevenaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Paul van Gink, van Gink Web Site, van Gink Web Site, Hendrikus Petrus Kevenaar
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: van Gink Web Site
    Stamboom: gink01012015
  2. Bert Brands, Brands Family tree 2, Brands Family tree 2, Petrus Kevenaar
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Brands Family tree 2
    Stamboom: Brands Family tree2
  3. Bert Brands, Brands Family tree 2, Brands Family tree 2, Petrus Kevenaar
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Brands Family tree 2
    Stamboom: Brands Family tree 2

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 januari 1889 lag rond de -1,5 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 20 juli 1910 lag tussen 10,0 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 3 september 1962 lag tussen 11,4 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (56%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 30 mei » Begin van het WK voetbal in Chili.
    • 12 augustus » Lancering van de Vostok 4 met aan boord Pavlo Popovytsj.
    • 12 september » President John F. Kennedy verklaart dat de VS voor het eind van het decennium een mens naar de maan en weer terug zullen brengen.
    • 21 oktober » Oprichting van de Algerijnse voetbalbond.
    • 12 november » Het eiland Guam wordt verwoest door een tyfoon.
    • 2 december » Senator Mike Mansfield is, na een reis naar Vietnam die hij op verzoek van president John F. Kennedy maakte, de eerste Amerikaanse functionaris die een pessimistische verklaring aflegt over de voortgang van de Vietnamoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1948 » Edvard Beneš (64), Tsjecho-Slowaaks president
  • 1962 » E.E. Cummings (67), Amerikaans dichter en schrijver
  • 1973 » Rufino Santos (65), Filipijns kardinaal en aartsbisschop van Manilla
  • 1974 » Harry Partch (73), Amerikaans componist, musicoloog en muziekinstrumentenbouwer
  • 1975 » Marshall Kay (70), Canadees/Amerikaans geoloog
  • 1976 » Kees Pijl (79), Nederlands voetballer

Over de familienaam Kevenaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kevenaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kevenaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kevenaar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
F.J.M. Braams, "Stamboom Braams Ivens Brandt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-braams/I956.php : benaderd 24 januari 2026), "Hendrikus Petrus Kevenaar (1889-1962)".