Stamboom Boxma » Anneke Gorter (1969-2004)

Persoonlijke gegevens Anneke Gorter 


Gezin van Anneke Gorter

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anneke Gorter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anneke Gorter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anneke Gorter

Geert Pranger
1916-1987
Anna Houkes
1924-2011

Anneke Gorter
1969-2004


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://stamboomonderzoek.com/jurjendeboer
    2. https://stamboomonderzoek.com/jurjendeboer

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 maart 1969 lag tussen -1,7 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Het laatste publieke concert van The Beatles op het dak van het gebouw van Apple Records. Het concert wordt door de politie afgebroken.
      • 17 maart » Golda Meïr wordt premier van Israël.
      • 12 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands tot president van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie als opvolger van wijlen kardinaal Augustin Bea.
      • 28 april » Charles de Gaulle treedt af als president van Frankrijk omdat hij het referendum van de dag ervoor had verloren
      • 10 augustus » De Nederlandse wielrenner Harm Ottenbros wordt in Zolder wereldkampioen wielrennen.
      • 17 november » In Helsinki gaan de SALT I-besprekingen van start.
    • De temperatuur op 26 januari 2004 lag tussen -2,7 °C en 2,3 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Thailand - Dierenartsen in Thailand hebben vastgesteld dat het H5N1 virus dat de vogelgriep veroorzaakt, verantwoordelijk is voor de dood van minimaal twee katten in de provincie Nakhon Pathom. Het virus lijkt hiermee ook overgeslagen te zijn op deze diersoort.
      • 11 maart » Aanslagen in Spanje: 191 doden en 1400 gewonden.
      • 17 maart » Een onschuldige scholierenbetoging in Mitrovica, een stad met een belangrijke Servische minderheid, loopt uit de hand. Bij zware ongeregeldheden in geheel Kosovo vallen 19 doden, voornamelijk Serviërs, en negenhonderd gewonden.
      • 11 april » Arjan Erkel wordt na 20 maanden gevangenschap bevrijd.
      • 21 juni » Marc Dutroux hoort door Officier van Justitie Bourlet levenslang eisen in België, en ter beschikking stelling van de regering voor een periode van tien jaar voor psychiatrische behandeling. Dutroux' vrouw Michelle Martin hoort een eis van 30-35 jaar, en Michel Lelièvre 30 jaar.
      • 25 juli » Brazilië wint de 41ste editie van de strijd om de Copa América door aartsvijand Argentinië na strafschoppen te verslaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2001 » Jan Faber (83), Nederlands verzetsstrijder tijdens de Tweede Wereldoorlog
    • 2001 » Roel van Duin (75), Nederlands bestuurder
    • 2003 » Valeri Broemel (60), Sovjet-Russisch atleet
    • 2003 » Hugh Trevor-Roper (89), Brits historicus
    • 2005 » Rudi Falkenhagen (71), Nederlands acteur
    • 2006 » Pieter Terpstra (86), Nederlands schrijver en journalist

    Over de familienaam Gorter

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gorter.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gorter.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gorter (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Boxma is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bernd Boxma, "Stamboom Boxma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boxma/I5687.php : benaderd 7 maart 2026), "Anneke Gorter (1969-2004)".