Stamboom Boxma » Grietien Hilbrands

Persoonlijke gegevens Grietien Hilbrands 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 december 2023.

Gezin van Grietien Hilbrands

Zij is getrouwd met Hindrik Gerrits.

Zij zijn getrouwd op 24 maart 1871 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland.Bron 1

voogd bruid: Berend Lubbers, toeziend voogd Jan Uilders

Kind(eren):

  1. Grietien Gerrits  1871-1941 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietien Hilbrands?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Grietien Hilbrands

Grietien Hilbrands
????-

1871

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Alledrenten.nl, HA Emmen 1871, akte 11

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 maart 1871 lag rond de 18,9 °C. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 23%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.

Over de familienaam Hilbrands


De publicatie Stamboom Boxma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bernd Boxma, "Stamboom Boxma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boxma/I5135.php : benaderd 7 januari 2026), "Grietien Hilbrands".