Stamboom Boxma » Christina Petronella Keijzer (1886-1906)

Persoonlijke gegevens Christina Petronella Keijzer 

  • Zij is geboren op 9 juli 1886 in Amsterdam.Bron 1
  • Zij is overleden op 9 april 1906 in Zoeterwoude, zij was toen 19 jaar oud.Bron 2
    overleden in Zoeterwoude wijk H nummer 132, maar woonplaats was Amsterdam. Er was bekend dat haar moeder in Amsterdam woonde, maar waar haar vader was en of hij nog leefde wisten de aangevers niet.
  • Een kind van Johannes Keijzer en Margaretha Gijben
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 augustus 2021.

Gezin van Christina Petronella Keijzer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Petronella Keijzer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christina Petronella Keijzer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Petronella Keijzer

Wouter Keijzer
± 1813-1854

Christina Petronella Keijzer
1886-1906


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. wiewaswie, OA Leiden 1906
    2. wiewaswie, OA Zoeterwoude 1906, akte 11

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 juli 1886 lag rond de 17,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
      • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
      • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
    • De temperatuur op 9 april 1906 lag tussen 2,6 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
      • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
      • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
      • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
      • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
      • 23 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Atlántida Sport Club.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Keijzer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keijzer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keijzer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keijzer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Boxma is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bernd Boxma, "Stamboom Boxma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boxma/I4758.php : benaderd 8 januari 2026), "Christina Petronella Keijzer (1886-1906)".