Stamboom Boxma » Henderika Sikkens (1884-????)

Persoonlijke gegevens Henderika Sikkens 

  • Zij is geboren op 4 oktober 1884 in Smilde.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 december 2020.

Gezin van Henderika Sikkens

Zij is getrouwd met Klaas Lichtendonk.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1913 te Smilde, zij was toen 28 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderika Sikkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henderika Sikkens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. alledrenten, HA Smilde 1914, akte 72

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 oktober 1884 lag rond de 11,0 °C. Er was 0.9 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
    • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
  • De temperatuur op 7 februari 1913 lag tussen 6,4 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 10 april » Oprichting van de Bulgaarse voetbalclub Slavia Sofia.
    • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
    • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
    • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
    • 12 december » De Mona Lisa wordt teruggevonden in Florence, twee jaar nadat het doek uit het Louvre was gestolen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sikkens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sikkens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sikkens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sikkens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Boxma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bernd Boxma, "Stamboom Boxma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boxma/I4538.php : benaderd 6 januari 2026), "Henderika Sikkens (1884-????)".