De temperatuur op 28 september 1930 lag tussen 6,6 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 10,0 mm neerslag gedurende 8,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
10 februari » Bij het eerste zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey prolongeert Canada de wereldtitel door Duitsland in de finale in Berlijn met 6-1 te verslaan.
18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
Trouwdag 26 juli 1951
De temperatuur op 26 juli 1951 lag tussen 11,9 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (27%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
29 maart » Ethel en Julius Rosenberg worden in de Verenigde Staten schuldig bevonden aan samenzwering tot het plegen van spionage.
19 mei » Eerste vlucht van de fokker S.14 machtrainer.
29 juni » Priesterwijding van de broers Joseph en Georg Ratzinger in Freising door kardinaal Michael von Faulhaber.
15 september » Encycliek Ingruentium Malorum van Paus Pius XII over het bidden van de rozenkrans.
16 november » Leeuwarden: Kneppelfreed
28 december » Oprichting van Het Apostolisch Genootschap
Dag van overlijden 30 maart 2012
De temperatuur op 30 maart 2012 lag tussen 7,1 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
11 juni » In een door regen uitgestelde finale trekt Rafael Nadal uiteindelijk aan het langste eind en wint hij Roland Garros. De Spanjaard verslaat Novak Đoković in de finale met 6-4, 6-3, 2-6, 7-5 en haalt zo zijn zevende titel binnen op het Franse grandslamtoernooi. Daarmee doet Nadal ook één beter dan Björn Borg en is hij de recordhouder van eindoverwinningen op Roland Garros.
20 juli » Bij een schietpartij in Aurora (Colorado) schiet een 24-jarige man twaalf mensen dood in een bioscoop. Tientallen andere bezoekers raken gewond.
17 september » De politie weerhoudt de Zuid-Afrikaanse politicus Julius Malema ervan om enkele duizenden stakende mijnwerkers toe te spreken bij de platinamijn van Lonmin in Marikana.
23 september » De oppositie in Wit-Rusland boycot de parlementsverkiezingen in de voormalige Sovjet-staat.
22 november » Het Nederlands Spoorwegmuseum opent de simulator De Vuurproef.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Bernd Boxma, "Stamboom Boxma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boxma/I3989.php : benaderd 26 februari 2026), "Geert van Nieff (1930-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.