Stamboom Bouwmeester omg. Epe » Willem Everts (1832-1896)

Persoonlijke gegevens Willem Everts 

  • Hij is geboren in het jaar 1832 in Blaricum.
  • Beroep: Hoefsmid.
  • Hij is overleden op 5 april 1896 in Eemnes, hij was toen 64 jaar oud.
    Overledene Willem Everts , 64
    Vader Willem Everts
    Moeder Fijtje de Rooi
    Weduwnaar/weduwe Maria Boumeester
    Plaats Eemnes
    Datum overlijden 05-04-1896
    Geboorteplaats Blaricum

    Amersfoort Akte Jaar 1896 Nummer 10
  • Registratie van overlijden.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 december 2008.

Gezin van Willem Everts

Hij is getrouwd met Maria Bouwmeester.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1864 te Blaricum, hij was toen 32 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Toegangnr: 358
Inventarisnr: 21
Gemeente: Blaricum
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 3
Datum: 26-04-1864
Bruidegom Willem Everts
Leeftijd: 32
Geboorteplaats: Blaricum
Bruid Maria Boumeester
Leeftijd: 29
Geboorteplaats: Eemnes
Vader bruidegom Willem Everts
Moeder bruidegom Fijtje de Roo
Vader bruid Arie Boumeester
Moeder bruid Grietje Bakker
Nadere informatie beroep bg.: hoefsmid

Kind(eren):

  1. Willem Everts  1865-1888
  2. Arie Everts  1866-1941
  3. Jan Everts  1867-1931
  4. Grietje Everts  1868-????
  5. Hendrik Everts  1870-1870
  6. Fijtje Everts  1871-????
  7. Hendrik Everts  1874-1888
  8. Maria Everts  1876-1937

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Everts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Everts

Willem Everts
1832-1896

1864
Willem Everts
1865-1888
Arie Everts
1866-1941
Jan Everts
1867-1931
Fijtje Everts
1871-????
Maria Everts
1876-1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Amersfoort Akte Jaar 1896 Nummer 10
  2. Archieflocatie Noord-Hollands Archief

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 april 1864 lag rond de 14,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
    • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
  • De temperatuur op 5 april 1896 lag rond de 6,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Everts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Everts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Everts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Everts (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Bos, "Stamboom Bouwmeester omg. Epe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bouwmeester-epe/I2970.php : benaderd 19 februari 2026), "Willem Everts (1832-1896)".