Stamboom Bouwmeester omg. Epe » Lambertus Johannes Kemerink

Persoonlijke gegevens Lambertus Johannes Kemerink 


Gezin van Lambertus Johannes Kemerink

Hij is getrouwd met Johanna Maria Bul.

Zij zijn getrouwd op 22 oktober 1908 te Oosterhout.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.124
Inventarisnr: 2237
Gemeente: Oosterhout
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 99
Datum: 22-10-1908
Bruidegom Lambertus Johannes Kemerink
Geboorteplaats: Oosterhout
Bruid Johanna Maria Bul
Geboorteplaats: Oosterhout
Vader bruidegom Johannes Kemerink
Moeder bruidegom Johanna Maria Raaijmakers
Vader bruid Hendrik Bul
Moeder bruid Johanna Maria Timmermans

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambertus Johannes Kemerink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lambertus Johannes Kemerink

Lambertus Johannes Kemerink
????-

1908

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 oktober 1908 lag tussen -2,0 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
      • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
      • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
      • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
      • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
      • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.

    Over de familienaam Kemerink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kemerink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kemerink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kemerink (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Bos, "Stamboom Bouwmeester omg. Epe", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bouwmeester-epe/I2211.php : benaderd 25 februari 2026), "Lambertus Johannes Kemerink".