Stamboom Bouvy » Hendrik Cornelis BRANDT

Persoonlijke gegevens Hendrik Cornelis BRANDT 


Gezin van Hendrik Cornelis BRANDT

(1) Hij is getrouwd met Margrieta Elisabeth Auwerda.

Zij zijn getrouwd op 10 november 1887 te Breda, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Johanna Lankkamp.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1903 te 's-Hertogenbosch, Noord-Brabant, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Cornelis BRANDT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Cornelis BRANDT


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 mei 1903 lag tussen 5,7 °C en 19,7 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 16,0 uur zonneschijn (99%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
      • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.

    Over de familienaam BRANDT

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BRANDT.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BRANDT.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BRANDT (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bouvy is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    dr L.A. Bouvy, "Stamboom Bouvy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bouvy/I3999.php : benaderd 1 februari 2026), "Hendrik Cornelis BRANDT".