Stamboom Bout » Mathilda Cordel (1889-????)

Persoonlijke gegevens Mathilda Cordel 


Gezin van Mathilda Cordel

Zij is getrouwd met Johan Jacobus H. Kaspers.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1918 te Zeist, zij was toen 29 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 24 januari 1934 te Zeist.

Oorzaak: Echtscheiding

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mathilda Cordel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mathilda Cordel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Mathilda Cordel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://www.genlias.nl

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 mei 1918 lag tussen 3,6 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
      • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
      • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
      • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
      • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".

    Over de familienaam Cordel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cordel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cordel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cordel (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bout is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W.E. Klop-Bout, "Stamboom Bout", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bout/I1908.php : benaderd 11 januari 2026), "Mathilda Cordel (1889-????)".