De temperatuur op 19 juni 1919 lag tussen 8,2 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
1 augustus » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub De Treffers uit Groesbeek.
20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
Trouwdag 28 september 1945
De temperatuur op 28 september 1945 lag tussen 6,8 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 2,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
19 maart » Tweede Wereldoorlog: voor de kust van Japan wordt het Amerikaanse vliegdekschip USS Franklin geraakt door een bom. Achthonderd man personeel komt om, en het schip is zwaar beschadigd.
26 april » Alle Limburgse mijnen worden onder staatsbeheer geplaatst.
29 april » Oprichting van het Algemeen Belgisch Vakverbond (ABVV).
15 augustus » Keizer Hirohito houdt een radiotoespraak waarin hij de onvoorwaardelijk overgave van Japan bekendmaakt. Dit is het einde van de Tweede Wereldoorlog.
30 november » Benoeming van Joseph Baeten tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Breda.
Dag van overlijden 28 september 1991
De temperatuur op 28 september 1991 lag tussen 7,4 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (48%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
23 februari » Thaise militairen bezetten verscheidene radio- en televisiestations van de regering in een poging tot staatsgreep.
14 maart » Jimmy Eriksson, Zweeds autocoureur
2 april » Het eerste nummer van het Rotterdams Dagblad verschijnt, de opvolger van Het Vrije Volk en het Rotterdams Nieuwsblad.
12 juni » Pablo Escobar, de voortvluchtige leider van het beruchte Medellin-drugskartel, belooft in een open brief aan de Colombiaanse minister van justitie Jaime Giraldo dat hij zich spoedig over zal geven.
28 juli » Miguel Indurain wint de 78ste editie van de Ronde van Frankrijk. Het is de eerste eindoverwinning voor de Spaanse wielrenner.
25 augustus » Wit-Rusland verklaart zich onafhankelijk van de Sovjet-Unie.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: W.E. Klop-Bout, "Stamboom Bout", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bout/I127.php : benaderd 20 februari 2026), "Reijer Vosselman (1919-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.