De temperatuur op 12 juli 1946 lag tussen 11,1 °C en 25,8 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
9 februari » De Partij van de Arbeid wordt opgericht.
12 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
15 oktober » Hermann Göring, de oprichter van de Luftwaffe, vergiftigt zichzelf in de nacht voor zijn geplande executie.
19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
Trouwdag 16 juni 1973
De temperatuur op 16 juni 1973 lag tussen 7,7 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 11,2 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
30 juni » Een zonsverduistering van zeven minuten die in Afrika het beste zichtbaar is.
1 juli » Oprichting van de Drug Enforcement Administration (DEA).
29 augustus » Het Nederlands voetbalelftal loopt IJsland in Deventer met 8-1 onder de voet in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland door doelpunten van Willy Brokamp (2), Johan Cruijff (2), Johan Neeskens, René van de Kerkhof, Dick Schneider (strafschop) en Wim van Hanegem.
3 december » De Pioneer 10 bereikt de planeet Jupiter en maakt de eerste foto's.
20 december » De Spaanse premier Luis Carrero Blanco komt in Madrid om het leven bij een bomaanslag, gepleegd door vier ETA terroristen.
Dag van overlijden 16 september 2010
De temperatuur op 16 september 2010 lag tussen 9,0 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 6,3 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (40%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
1 april » De Efteling opent de Sprookjesboom, een nieuw sprookje in het Sprookjesbos.
14 april » De gletsjervulkaan Eyjafjallajökull op IJsland barst opnieuw uit.
22 mei » Air India Express-vlucht 812 stort in India neer. Er vallen 158 doden.
25 juli » Een Italiaanse onderhoudstrein dendert door een stootblok op het station van Stavoren in de Nederlandse provincie Friesland en doorboort een watersportwinkel. De ravage is enorm, maar slechts twee medewerkers van de trein raken lichtgewond.
1 oktober » In Nederland treedt het kraakverbod officieel in werking.
21 oktober » Myanmar neemt een nieuwe vlag aan. Ook de officiële naam verandert; het land heet vanaf heden voluit Republiek der Unie van Myanmar.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hilbert Botter, "Stamboom Botter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-botter/I3014.php : benaderd 1 januari 2026), "Katharina Helena Maria van de Watering (1946-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.