Stamboom Botter » Jan Botter (1927-2005)

Persoonlijke gegevens Jan Botter 


Gezin van Jan Botter

Hij is getrouwd met Jeannette Cornelia Coert.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1952 te Haarlem, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Botter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Botter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Botter


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. IJmuider Courant 12-11-2005

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 januari 1927 lag tussen 1,8 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 1,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
  • De temperatuur op 2 mei 1952 lag tussen 10,1 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Griekenland en Turkije treden toe tot de NAVO.
    • 22 april » Het VVD-kamerlid Wendelaar stelt in de Eerste Kamer vragen over het gedicht Oote oote oote Boe van Jan Hanlo.
    • 28 april » Het Vredesverdrag van San Francisco treedt in werking; Japan herwint zijn soevereiniteit.
    • 2 september » Het kabinet-Drees II volgt het kabinet-Drees I op.
    • 31 oktober » Ontploffing allereerste waterstofbom op het atol Eniwetok (VS-tijdsrekening).
    • 5 december » De eerste keer dat Sinterklaas op de Nederlandse televisie wordt ontvangen. Presentatrice is Mies Bouwman die deze taak vervult tot 1973.
  • De temperatuur op 9 november 2005 lag tussen 2,9 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Het "monsterproces" tegen de Hofstadgroep begint.
    • 10 juli » De Zwitserse wielrenster Nicole Brändli wint de Ronde van Italië voor vrouwen met ruim een minuut voorsprong op de Spaanse Joane Somarriba. Edita Pučinskaitė uit Litouwen eindigt als derde.
    • 12 juli » Thunder Horse, het grootste half-afzinkbare olieplatform ter wereld, wordt met een zware slagzij aangetroffen na orkaan Dennis.
    • 1 augustus » Abdoellah bin Abdoel Aziz al-Saoed wordt koning van Saoedi-Arabië.
    • 25 september » Tom Boonen wordt wereldkampioen wielrennen in de Spaanse hoofdstad Madrid.
    • 11 oktober » Het Generatiepact wordt door de regering-Verhofstadt II aan het Belgische parlement voorgesteld.
  • De temperatuur op 14 november 2005 lag tussen -0,7 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (73%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Sven Nys wordt wereldkampioen veldrijden in het Duitse St. Wendel.
    • 3 april » In Amsterdam prolongeert rugbyclub Castricum de Nederlandse titel door in de finale van de play-offs met 27-12 te winnen van de Haagsche RC.
    • 17 juli » Nederland wordt voor de 18e keer Europees kampioen honkbal door Italië met 15-0 (in zeven innings) te verslaan.
    • 24 augustus » Leanne van den Hoek wordt als eerste vrouw bevorderd tot generaal bij de Koninklijke Landmacht.
    • 19 november » Irakoorlog - Een Amerikaanse marinier wordt gedood door een bermbom in Haditha, gevolgd door een massamoord door de mariniers onder de plaatselijke bevolking: 24 Iraakse burgers, waaronder acht kinderen, worden gedood.
    • 25 november » De Noord-Ierse voetballegende George Best overlijdt in een Londense kliniek op 59-jarige leeftijd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1926 » George Martin, Engels platenproducer († 2016)
  • 1926 » Ninel Kroetova, Oekraïens schoonspringster
  • 1928 » Al Belletto, Amerikaans jazzsaxofonist en -klarinettist († 2014)
  • 1929 » Gordon E. Moore, Amerikaans medeoprichter van Intel
  • 1929 » Sergio Leone, Italiaans filmregisseur († 1989)
  • 1929 » Theo Mols, Nederlands glazenier, mozaïekkunstenaar, schilder, tekenaar en textielkunstenaar († 2010)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Botter

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Botter.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Botter.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Botter (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Botter is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hilbert Botter, "Stamboom Botter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-botter/I2389.php : benaderd 5 maart 2026), "Jan Botter (1927-2005)".