Stamboom Botbijl » Simon Fousert (1852-1935)

Persoonlijke gegevens Simon Fousert 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Simon Fousert

Hij is getrouwd met Maria van Toorn.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Simon Fousert  1876-1958 
  2. Evelina Fousert  1886-????
  3. Adriana Fousert  1888-????
  4. Johanna Fousert  1891-????
  5. Adrianus Fousert  1893-????
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Simon Fousert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Simon Fousert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Simon Fousert

Jan Fousert
1793-1865
Teuntje Maat
1791-1835
Simon Fousert
1814-1873

Simon Fousert
1852-1935


Simon Fousert
1876-1958

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Olsen Web Site, Sigurd-Diderik Olsen, Simon Fousert
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com Familiesite: Olsen Web Site Stamboom: www.olsen.myheritage.com
    2. Rotterdam, Nederland, Overlijdensindex, 1811-1960, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
      Simon Fousert<br>Geboorte: Vlaardingen, Zuid-Holland, Nederland<br>Overlijden: 18 okt 1935 - Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland<br>Partner: Maria van Toorn&lt;br>Vader: Simon Fousert<br>Moeder: Evelina van Heeren<br>Citaat: Rotterdam 1935 c155
      Neem er nota van dat getrouwde vrouwen werden geregistreerd onder hun meisjesnaam en niet onder hun getrouwde achternamen. Overlijdensgevallen werden gewoonlijk vastgelegd in de gemeenten waar het overlijden plaatsvond, zelfs als de overledene geen inwoner was. In dat geval werd een kopie van het overlijdensrecord gewoonlijk verzonden naar de woonplaats van de overledene.

      Deze index bevat ook het registernummer - een uniek nummer per record en jaar. Het jaar en het registernummer zijn essentiële informatie voor het bestellen van een kopie van het originele overlijdensrecord bij het Stadsarchief Rotterdam (Rotterdam City Archives). Het originele record kan aanvullende informatie opleveren, zoals het beroep van de overledene, of de partner en de ouders van de overledene nog leefden of ook overleden waren en de namen van de informanten of getuigen (die soms familieleden of buren waren).

      Deze index werd gemaakt door de medewerkers en vrijwilligers van het Stadsarchief Rotterdam en werd verkregen van www.rotterdamopendata.nl .
    3. BillionGraves, via https://www.myheritage.nl/research/colle...
      Simon Fousert<br>Geboorte: 18 aug 1852<br>Overlijden: 18 okt 1935<br>Begrafenis: Begraafplaats Emaus, Vlaardingen, Zuid-Holland, Netherlands<br>Familieleden: RelatieNaamGeboorteOverlijdenEchtgenote (indirect)Maria Fousert18511942
      http://www.billiongraves.com/" target="_blank">www.billiongraves.com

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 augustus 1852 lag rond de 18,2 °C. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1852: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Nederland wordt de postzegel ingevoerd. (Zie ook: Eerste postzegelemissie Nederland)
      • 17 januari » De Britten erkennen de Boerenstaat Transvaal.
      • 21 februari » Oprichting van de Vereeniging ten behoeve der Arbeidersklasse te Amsterdam, de eerste woningbouwvereniging van Nederland
      • 20 maart » Het boek De hut van Oom Tom van Harriet Beecher Stowe wordt gepubliceerd.
      • 9 april » Eedaflegging van de latere koning Leopold II in de Belgische Senaat.
      • 2 december » Napoleon III wordt keizer van Frankrijk.
    • De temperatuur op 18 oktober 1935 lag tussen 6,3 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
      • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
      • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
      • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Fousert

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fousert.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fousert.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fousert (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Botbijl is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Botbijl, "Stamboom Botbijl", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-botbijl/I724.php : benaderd 5 januari 2026), "Simon Fousert (1852-1935)".