Stamboom Bosman » Dirck gijsbertsz van der Maen (1659-????)

Persoonlijke gegevens Dirck gijsbertsz van der Maen 


Gezin van Dirck gijsbertsz van der Maen

Hij is getrouwd met Ida Thomas Rijneveld.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Klaas Dirkze van der Maan  < 1757-< 1778 


Notities over Dirck gijsbertsz van der Maen

Dirck bezit een huis en grutterij aan het Huis ter Lucht en bezit land in de Kalslagenpolder en het Oostendpolder. Hij is ook schepen van Kalslagen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirck gijsbertsz van der Maen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirck gijsbertsz van der Maen

Dirck gijsbertsz van der Maen
1659-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der Maen


De publicatie Stamboom Bosman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Herman Bosman, "Stamboom Bosman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bosman/I3448.php : benaderd 15 januari 2026), "Dirck gijsbertsz van der Maen (1659-????)".