Stamboom Bosch » Aukje Hemrica (1933-2009)

Persoonlijke gegevens Aukje Hemrica 


Gezin van Aukje Hemrica

Zij is getrouwd met Bartele Meines.

Zij zijn getrouwd op 6 augustus 1959, zij was toen 25 jaar oud.

In 2009 woonachtig in Elst.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aukje Hemrica?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aukje Hemrica

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aukje Hemrica

Eelke Hemrica
1908-1979
Johanna Pool
1910-1976

Aukje Hemrica
1933-2009

1959

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 november 1933 lag tussen -2,2 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 27 maart » Uitvinding van polyethyleen door Reginald Gobson en Eric Fawcett.
      • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
      • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
    • De temperatuur op 6 augustus 1959 lag tussen 12,3 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Barbie, modepop van Mattel, wordt geïntroduceerd.
      • 1 juli » Willem Duys maakt zijn debuut als televisiepresentator.
      • 17 juli » Mary Leakey vindt de oudst bekende, menselijke schedel in Tanzania.
      • 12 september » Lancering van de Russische Loena 2.
      • 18 november » Première van de film Ben-Hur van William Wyler.
      • 1 december » Twaalf landen, waaronder de Verenigde Staten en de Sovjet-Unie, tekenen het Zuidpoolverdrag waarbij Antarctica wordt gevrijwaard van militaire activiteiten. Dit was de eerste wapenovereenkomst in de Koude Oorlog.
    • De temperatuur op 3 oktober 2009 lag tussen 11,2 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 5 april » Stijn Devolder wint voor de tweede opeenvolgende keer de Ronde van Vlaanderen.
      • 14 mei » De Karelsprijs wordt toegekend aan Andrea Riccardi, stichter van de Sint-Egidiusgemeenschap.
      • 16 mei » Alexander Rybak wint voor Noorwegen het Eurovisiesongfestival met het liedje Fairytale.
      • 30 juli » Door brand gaat de Prins Willem, een replica van het gelijknamige vlaggenschip Prins Willem van de Vereenigde Oost-Indische Compagnie, verloren.
      • 24 september » In Barendrecht botsen twee goederentreinen op elkaar. Een van de machinisten komt om het leven.
      • 17 november » De Europese Unie besluit om Somalische regeringstroepen militaire training te geven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hemrica

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hemrica.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hemrica.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hemrica (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bosch is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Hemrika, "Stamboom Bosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bosch/I390.php : benaderd 7 januari 2026), "Aukje Hemrica (1933-2009)".