Stamboom Bosch » Niesje Bosch (1875-1935)

Persoonlijke gegevens Niesje Bosch 


Gezin van Niesje Bosch

Zij is getrouwd met Gerrit van de Kamp.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1893 te Nijkerk, zij was toen 17 jaar oud.Bron 1

Gerrit is arbeider, evenals Hendrik, de vader van Niesje. Ik heb van dit gezin 1 kind genoteerd, omdat een dochter van Beertje mij belde. Er zijn in dit gezin tien kinderen geboren.

Kind(eren):

  1. Beertje van de Kamp  1910-1997 


Notities over Niesje Bosch

Op de foto's zie je Niesje Bosch apart en met haar gezin:

Bovenste rij: Gerritje van de Kamp (dochter) en Gerrit
Tweede rij: Niesje met baby Gerrit op de arm- Jan van de kamp- Gerritje van Bokhorst ( haar moeder)
Derde rij: Evert van de Kamp- Hendrik van de Kamp- Beertje van de Kamp ( de moeder van Niesje Schagen, die mij over de stamboom belde en o.a. deze foto's mailde op 2-9-2009)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niesje Bosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Niesje Bosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Niesje Bosch


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 19

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 augustus 1875 lag rond de 27,7 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 46%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
      • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
      • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    • De temperatuur op 3 mei 1893 lag rond de 14,7 °C. Er was 3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
      • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
      • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
      • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
      • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • De temperatuur op 10 september 1935 lag tussen 3,2 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
      • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
      • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
      • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bosch

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosch.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosch.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosch (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bosch is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bert Hemrika, "Stamboom Bosch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bosch/I1500.php : benaderd 6 januari 2026), "Niesje Bosch (1875-1935)".