Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Geertruida Cornelia van Brouwershaven

Persoonlijke gegevens Geertruida Cornelia van Brouwershaven 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 april 2020.

Gezin van Geertruida Cornelia van Brouwershaven

Zij is getrouwd met Arie Verheul.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Petrus Verheul  1879-1964 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Cornelia van Brouwershaven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Cornelia van Brouwershaven

Geertruida Cornelia van Brouwershaven



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I90654.php : benaderd 11 januari 2026), "Geertruida Cornelia van Brouwershaven".