Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Teunis van Kalkeren (1897-1969)

Persoonlijke gegevens Teunis van Kalkeren 


Gezin van Teunis van Kalkeren

Hij is getrouwd met Aartje Beverloo.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1924 te Deil, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Teunis van Kalkeren  1925-1978
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Willemina van Kalkeren  1931-2014 
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunis van Kalkeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teunis van Kalkeren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Teunis van Kalkeren

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis van Kalkeren


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I89906.php : benaderd 10 januari 2026), "Teunis van Kalkeren (1897-1969)".