Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Marcelis van der Does

Persoonlijke gegevens Marcelis van der Does 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 januari 2020.

Gezin van Marcelis van der Does

Hij is getrouwd met Pietertje van der Kemp.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Marcelis van der Does  1894-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marcelis van der Does?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Marcelis van der Does

Marcelis van der Does



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I88474.php : benaderd 13 januari 2026), "Marcelis van der Does".