Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Ariëntje van de Merkt (1869-1926)

Persoonlijke gegevens Ariëntje van de Merkt 


Gezin van Ariëntje van de Merkt

(1) Zij is getrouwd met Jan Koel.

Zij zijn getrouwd op 10 maart 1892 te Grand Rapids, Kent County, Michigan (USA), zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. William Koel  1892-1953
  2. Maud Koel  1894-????
  3. Peter Koel  1896-1972 
  4. Kate Koel  1898-????


Kind(eren):

  1. Gladys Koel (geadopteerd)  1913-2001 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ariëntje van de Merkt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ariëntje van de Merkt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Ariëntje van de Merkt

Voorouders (en nakomelingen) van Ariëntje van de Merkt

Metje de Haas
1808-1892

Ariëntje van de Merkt
1869-1926

(1) 1892

Jan Koel
1861-????

William Koel
1892-1953
Maud Koel
1894-????
Peter Koel
1896-1972
Kate Koel
1898-????


Onbekend

Gladys Koel
1913-2001

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Ariëntje van de Merkt



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I86253.php : benaderd 12 januari 2026), "Ariëntje van de Merkt (1869-1926)".