Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Neeltje de Gids

Persoonlijke gegevens Neeltje de Gids 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 maart 2018.

Gezin van Neeltje de Gids

Zij is getrouwd met Dirk Keij.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Cornelia Keij  1828-1904 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje de Gids?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje de Gids

Neeltje de Gids


Cornelia Keij
1828-1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I74734.php : benaderd 5 januari 2026), "Neeltje de Gids".