Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Hendrica van den Boogaard

Persoonlijke gegevens Hendrica van den Boogaard 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 januari 2017.

Gezin van Hendrica van den Boogaard

Zij is getrouwd met Pieter van Leeuwen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Johanna van Leeuwen  1868-1945 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrica van den Boogaard?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrica van den Boogaard

Hendrica van den Boogaard



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I68871.php : benaderd 9 januari 2026), "Hendrica van den Boogaard".