Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Cornelia van den Akker

Persoonlijke gegevens Cornelia van den Akker 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 september 2015.

Gezin van Cornelia van den Akker

Zij is getrouwd met Frederik van der Vliet.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van den Akker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia van den Akker

Cornelia van den Akker



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I60900.php : benaderd 13 januari 2026), "Cornelia van den Akker".