Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Robert Antonius Johannes van de Pavert (1906-1955)

Persoonlijke gegevens Robert Antonius Johannes van de Pavert 

  • Hij is geboren in het jaar 1906.
  • Hij is overleden in het jaar 1955, hij was toen 49 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 maart 2024.

Gezin van Robert Antonius Johannes van de Pavert

Hij is getrouwd met Gerarda Smit.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Robert Antonius Johannes van de Pavert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Robert Antonius Johannes van de Pavert


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I57445.php : benaderd 9 januari 2026), "Robert Antonius Johannes van de Pavert (1906-1955)".