Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Jeltje Jeltes van der Woude

Persoonlijke gegevens Jeltje Jeltes van der Woude 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 augustus 2009.

Gezin van Jeltje Jeltes van der Woude

Zij is getrouwd met Johannes Jacobus Laskewitz.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Hendrika Laskewitz  1852-1941 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jeltje Jeltes van der Woude?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jeltje Jeltes van der Woude

Jeltje Jeltes van der Woude



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I4885.php : benaderd 2 januari 2026), "Jeltje Jeltes van der Woude".