Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Elisabeth de Waard (1893-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth de Waard 


Gezin van Elisabeth de Waard

Zij is getrouwd met Arie de Waard.

Zij zijn getrouwd op 12 april 1912 te Zwijndrecht, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis de Waard  1913-1914

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth de Waard?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth de Waard

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Elisabeth de Waard

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth de Waard

Elisabeth de Waard
1893-????

1912

Arie de Waard
1890-1965


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Elisabeth de Waard



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I41725.php : benaderd 11 januari 2026), "Elisabeth de Waard (1893-????)".