Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen » Klaasje van Vliet

Persoonlijke gegevens Klaasje van Vliet 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 december 2012.

Gezin van Klaasje van Vliet

Zij is getrouwd met Gerrit Rijkee.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Martinus Willem Rijkee  1895-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaasje van Vliet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Klaasje van Vliet

Klaasje van Vliet



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sam Stamboom, "Stamboom Veenstra, Dijkstra, Peperkamp en Van den Dobbelsteen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-bas/I39773.php : benaderd 6 januari 2026), "Klaasje van Vliet".